Telšių butų ūkis
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Image 1

Informacija gyventojams

  • Previous
  • Next
  • Stop
  • Play

Mokantiems internetu

Moketojams

Mokėjimo instrukcijos

Miesto pirtis

Image 3

 Pirtis laukia lankytojų.

Miesto tualetas

Image 4

Čia veikia miesto tualetas

Telšių miesto viešosios pirties lankytojų dėmesiui

Parašė Admin 06 Gegužė 2021

Š. m. gegužės 6 – 7 dienomis Telšių miesto viešoji pirtis nedirbs. UAB „Litesko“ filialas „Telšių šiluma“ vykdys šiluminių trasų hidraulinius bandymus, nebus tiekiamas karštas vanduo.

SĮ Telšių butų ūkio administracija

NUO Š. M. KOVO 25 DIENOS ATNAUJINAMAS TELŠIŲ MIESTO VIEŠOSIOS PIRTIES DARBAS

Parašė Admin 19 Kovas 2021

Image 3

Vadovaujantis Telšių rajono savivaldybės ekstremalios situacijos operacijų centro ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Telšių departamento rekomendacijomis nuo š. m. kovo 25 dienos atnaujinamas Telšių miesto viešosios pirties darbas. Paslauga bus teikiama tik žmogaus higienos poreikiams tenkinti, tai yra prausimosi/maudymosi paslauga, neturint asmenims kur to padaryti namuose, nesuteikiant kaitinimosi paslaugos.
Pirties paslaugos bus teikiamos tik iš anksto užsiregistravusiems paslaugų gavėjams. Vienu metu Telšių miesto pirtyje bus aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas žmogus arba vieno šeimos ūkio nariai.
Išankstinė registracija į miesto pirtį bus vykdoma nuo 2021-03-25 dienos 13 val. telefonu 8 444 78303, arba nuo kovo 25 dienos registruotis Telšių miesto pirtyje, adresu Luokės g. 33 a, Telšiai (ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais nuo 13 val.).

SĮ Telšių butų ūkio administracija

Savivaldybės įmonė Telšių butų ūkis atlieka Covid – 19 prevenciją Patalpų dezinfekavimo paslaugos

Parašė Admin 07 Sausis 2021

Jau daugiau nei metai laiko visas pasaulis kovoja su Covid – 19 (Corona) viruso grėsme. Savivaldybės įmonė Telšių butų ūkis komanda stengiasi prisidėti prie šio grėsmingo viruso naikinimo.

Esame licencijuota dezinfekcijos paslaugas teikianti įmonė ir savo paslaugas teikdami nuolatos ieškome geriausio ir efektyviausio sprendimo. Todėl įsigijome naują patalpų dezinfekcijai skirtą mobilų įrenginį – DEZIFOG. Šis dūmų generavimo įrenginys yra patvirtintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos. Tai unikali sistema, kuri yra iki 1700 kartų efektyvesnė nei paprasta purškiama dezinfekcinė priemonė ir yra ypač veiksminga, o patalpos dezinfekuojamos per itin trumpą laiko tarpą.

Panaudojimo galimybės:
• Mobili dezinfekcija, viešasis transportas, automobiliai.
• Medicinos įstaigos.
• Parduotuvės, viešojo maitinimo įstaigos.
• Mokymo įstaigos, darželiai.
• Sporto klubai.
• Viešos erdvės, stotys, savivaldybės objektai.
• Gamybinės patalpos, biurai.

Dezinfekciją galima atlikti biuruose, privačiuose namuose, medicinos įstaigose, parduotuvėse, sporto klubuose, pokylių salėse, prieš renginius ar po jų, gamybinėse patalpose, sandėliuose, mokymo įstaigose, taip pat galima dezinfekuoti autobusus, automobilius ar bet kurias kitas uždaras patalpas.
Stengiamės visada reaguoti ypač greitai, kad užkirstume pavojų užsikrėsti Covid – 19 (Corona) virusu. Teikiame tiek vienkartines dezinfekavimo paslaugas tiek reguliarias intervalais.

Dezinfekcijos kaina priklauso nuo to kur yra patalpos, mieste ar rajone, kokia jų kvadratūra ir tūris, bei kiek yra atskirų patalpų, kambarių. Kiekvienu kartu susisiekus su atsakingu darbuotoju bus išsiaiškintos visos detalės ir bus paskaičiuota dezinfekcijos kaina.

Orientacinės kainos:
Dezinfekuoti 35-45 m2, 2 kambarių butą kainuoja apie 65-75€;
Dezinfekuoti 5 aukštų, 3 laiptinių daugiabučio namo visas laiptines kainuoja apie 75-85€;
Dezinfekuoti vieną 100m2 gamybinę patalpą kainuoja apie 90-100€.

Savivaldybės įmonė Telšių butų ūkis, Visuomenės sveikatos priežiūros veiklos licencijos Nr. VSL-790, išduota 2020-03-24 d.,

Dėl dezinfekcijos paslaugų galite kreiptis į vyr. specialistą Mantą Karečką tel. Nr. 860577100 arba registruotis bendruoju įmonės telefonu 8 444 60320, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , https://www.facebook.com/tbukis

Greitas, efektyvus ir saugus būdas dezinfekuoti paviršius – užkirskime kelią Covid-19 virusui.

Reklaminį vaizdo įrašą galite peržiūrėti Youtube: https://youtu.be/EC85gqO7QJc
Pranešimas Facebook: https://fb.watch/2R5r_8KKBT/

dezinfekcija

SVARBI INFORMACIJA DĖL VIEŠOJO PREKIŲ AUKCIONO

Parašė Admin 14 Gruodis 2020

Dėl epidemiologinės situacijos Lietuvoje keičiamas nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimo aukciono vykdymo būdas iš tiesioginio į nuotolinį.

Aukcionas vyks 2020 m. gruodžio 21 d. 10 val. nuotoliniu būdu naudojant „Zoom“ programą.

Išsamesnę informaciją suteiks Mantas Karečka, tel.860577100, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

PIRTIES LANKYTOJŲ DĖMESIUI

Parašė Admin 28 Spalis 2020

tbu logo

Siekiant užkirsti kelią COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui nuo 2020 m. spalio 28 d. laikinai uždaroma Telšių miesto pirtis.

SĮ Telšių butų ūkio administracija

KLIENTŲ DĖMESIUI

Parašė Admin 21 Spalis 2020

tbu logo

Siekiant stabdyti COVID-19 grėsmę, nuo 2020 m. spalio 22 d. visas paslaugas Savivaldybės įmonė Telšių butų ūkis klientams teiks tik nuotoliniu būdu ir asmenys į Savivaldybės įmonės Telšių butų ūkio pastatą neįleidžiami.

Prašymus ir dokumentus prašome palikti šalia esančioje pašto dėžutėje arba siųsti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Dėl bendros informacijos ir gedimų registravimo prašome kreiptis įmonės bendruoju telefonu 8 444 60320

Kitos įstaigos įsikūrusios šiame pastate taip pat paslaugas teiks tik nuotoliniu būdu, dėl platesnės informacijos prašome susisiekti atitinkamais įstaigų kontaktais.

Prašome gyventojų supratimo ir atsakingumo šios epideminės situacijos metu. Norime informuoti, kad visos paslaugos bus teikiamos, avarijos bus likviduojamos, darbai vykdomi sklandžiai be sutrikimų.

Įmonės darbuotojų kontaktai: www.tbukis.lt

Savitarna

savitarna

Gedimų registracija

gedimai2

Informacija gyventojams

Telefonai

Mūsų telefonai:

Direktorius: 60320
Vyr. buhalteris: 60321
Ekonomistas: 53768
Apskaitos grupė: 53454
Gedimų registracija: 60320

Darbo laikas

Administracija.
Plungės 29, Telšiai
Tel. 8(444)60320

I-IV 8:00 - 17:00
V 8:00 - 15:45
Pietų petrauka: 12:00 - 12:45