SAVIVALDYBĖS ĮMONĖ TELŠIŲ BUTŲ ŪKIS DEZINFEKUOJA DAUGIABUČIŲ NAMŲ LAIPTINES
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SAVIVALDYBĖS ĮMONĖ TELŠIŲ BUTŲ ŪKIS DEZINFEKUOJA DAUGIABUČIŲ NAMŲ LAIPTINES

PDF Spausdinti El. paštas

Parašė Admin Penktadienis, 20 Kovas 2020 17:00

Dėl besikeičiančios epidemiologinės situacijos, kurią kelia koronaviruso paplitimo grėsmė, Aplinkos ministerija primygtinai ragina daugiabučių namų administratorius ir pačius gyventojus imtis priemonių šiai grėsmei mažinti. Viena iš užtvarų užkratui plisti – laiptinių dezinfekcija. Daugiabučių namų laiptines dezinfekuoti pradėjome kovo 18 d.. Kasdien dirba trys darbuotojų brigados. Pirmiausia dezinfekuojami Savivaldybės įmonės Telšių butų ūkio administruojami daugiabučiai namai – jų yra 55.

Iki šiandienos darbo dienos pabaigos bus dezinfekuotos 52 daugiabučio namo laiptinės. Iš mūsų įmonės administruojamų namų 2 daugiabučiai namai yra nuosavo namo tipo ir neturi bendro naudojimo laiptinės, turi atskirus įėjimus į butus, todėl dezinfekuoti netikslinga. O taip pat 1 daugiabučio namo gyventojai atsisakė, kad dezinfekcija būtų atlikta nes laiptines prižiūri ir dezinfekuoja patys.

Grindys yra išpurškiamos dezinfekciniu skysčiu 0,1% natrio hipochloritu (naudojamas 5% koncentracijos buitinis baliklis ir skiedžiamas santykiu 1:50). Paviršius, kuriuos gali sugadinti natrio hipochloritas (durų rankenos, turėklai, jungtukai, pašto dėžučių liečiamos vietos) valomos 70% koncentracijos etanoliu.

Jei prireiks Savivaldybės įmonė Telšių butų ūkis nuo kitos savaitės galės padėti dezinfekuoti ir likusius daugiabučius namus kuriuos administruoja patys gyventojai.

Namų bendrijų pirmininkai dėl dezinfekavimo kviečiami skambinti į Savivaldybės įmonę Telšių butų ūkį bendruoju tel. Nr. 8 444 60320, 8 655 10836 arba kreiptis į įmonės direktorių Adomą Domarką tel. Nr. 8 655 48983.

Nuoroda į laiptinės grindų dezinfekavimo proceso vaizdo įraša galite rasti mūsų Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/tbukis/videos/206233427332046/

tbukis dezinfekuoja